Domov / Stavebný materiál / Zámkové dlažby

Zámkové dlažby

Ponúkame na predaj kvalitné zámkové dlažby zn. ABW:

abw

Betónová dlažba do exteriéru sa často označuje ako zámková dlažba. Tento názov vychádza z minulosti, keď sa vyrábalo len pár rozmerových obmien drobných betónových dlaždíc. V súčasnosti má betónová dlažba oveľa širšie vyhotovenie: muliformátová dlažba, veľkoformátová dlažba, dlažba na terasu, zatrávňovacie tvárnice. Samozrejmosťou je naša ponuka rôznych povrchových úprav: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná, štokovaná a pieskovaná betónová dlažba. V tejto sekcii nájdete aj betónové obrubníky, ktoré ponúkame vo viacerých tvarových a rozmerových formátoch.

V kategórii zámková dlažba nájdete všetky dlažby, v ktorých sa dajú objednať rôzne formáty v ľubovolnom množstve.  Tátobetónová dlažba je vyrábaná s rôznou povrchovou úpravou: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná…

EDEN GROB

Séria Naturline je doplnená aj o platne so štruktúrou dreva. Narodeninovou novinkou – betónovými platňami EDEN GROB určite potešíme všetkých, ktorí obľubujú vintage štýl. Štruktúra palubovky a nenápadný odtieň olivovej farby polahodia oku.

eden_grob

VARIO

Betónová multiformátová dlažba VARIO ponúka viacero variácií vo farebných kombináciách navzájom, ale aj s inými dlažbami. Pekne dopĺňa veľkoformátovú dlažbu Grande, s ktorou v rovnakom tóne rozohrajú priestor viacerými formátmi dlažieb.

vario

GRANDE

Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov. V ponuke sú aj neštandardné farebné odtiene: machová, jura, granit, ktoré majú premiéru v sortimente ABW.

grande

SMARTLINE

Ako názov napovedá betónová dlažba SMARTLINEje šikovná dlažba, ktorá má viac formátov uložených v nepravidelnom vzore priamo vo vrstve. Betónová dlažba má jemnú fázu, rovnú hranu a  široké medzerníky schované medzi prvkami. Nezvyčajnou, novou farebnosťou a výrazom je ideálna na uloženie do priestorov s čistým, moderným  štýlom.

smartline

ZIEGELSTEIN

Predstavujeme vám novinku v našej ponuke „used look“ dlažieb. Okrem príťažlivého, akoby roky používaného, vzhľadu je betónová dlažba Ziegelstein atraktívna aj možnosťami použitia. Múriky, lemovania, pergoly, príjazdové cesty, chodníky, schodíky – to všetko s ňou môžete skrášliť. Spôsob ukladania si vyberte podľa toho, čo sa vám páči viac, či klasická pokládka, alebo nápadité ukladanie na bočnú hranu.

ziegelstein

KRÁĽOVSKÁ dlažba

Cíťte sa kráľovsky pri každom pohľade na vašu novú zámkovú betónovú dlažbu. Jemné zaoblenie hrán vytvára na ploche príjemnú mäkkosť vydláždeného priestoru, melír materiálu podčiarkuje prirodzenosť. Vyberte si z piatich atraktívnych odtieňov a pustite sa do realizácie nových chodníkov a terás, príjazdových ciest či akýchkoľvek iných plôch v okolí rodinného domu.

kralovska_dlazba

ANTICO

Ak túžite po nefalšovanej rustikálnej atmosfére, betónová dlažba Antico vám určuje na prvý pohľad. Vzhľad prírodného kameňa dodá vášmu bývaniu pocit domáckosti a útulnosti. Máte na výber zo stredomorsky svetlých a tradičných zemitých odtieňov.

Po uložení odporúčame na plochu naniesť impregnáciu, ktorá povrch dlažby chráni pred znečistením, obmedzuje tvorbu výkvetov a nemení povrchové vlastnosti a farbu výrobkov.

antico

BURGSTEIN

Aj v tom najmenšom domčeku sa môžete cítiť ako pravý hradný pán. Stačí použiť hradbami inšpirovanú betónovú dlažbu BURGSTEIN. Tvarom pripomína ručne opracované stredoveké opevnenie. Takže dokáže urobiť veľký dojem aj na malej ploche.

Dlažba je predávaná s obidvomi formátmi v rovnakom počte kusov – nedá sa kúpiť samostatne len jeden formát.

Po uložení odporúčame na plochu naniesť impregnáciu, ktorá povrch dlažby chráni pred znečistením, obmedzuje tvorbu výkvetov a nemení povrchové vlastnosti a farbu výrobkov.

burgenstein

TOP LINE

Zvýraznite dokonalé línie vášho bývania s dlažbou TOPLINE. Štyri rozmerové formáty v efektných farbách sú vynikajúco kombinovateľné a spolu vytvárajú pôsobivé obrazce. Stavte na čisté tvary a dokonalú eleganciu.

topline

PARKETTSTEIN

Dámy a páni, všetkých vás srdečne pozývame na Parkettstein! Po tejto betónovej dlažbe nebudete chcieť chodiť, ale rovno tancovať. Sústreďte sa na ladné tvary, krásne farby a vyberte si. Nebojte sa farebných kombinácií, pustite sa do vytvárania nápaditých chodníkov a pôsobivých terás. Dodajte vášmu bývaniu hravosť.

parkettstein

BEHATON

Klasická zámková dlažba, ktorá nesklame. Ideálna voľba pre chodníky, parkoviská, či skladové plochy. Betónová dlažba BEHATON je ponúkaná v tradičnej sivej a červenej. Môžete si vybrať z dvoch prevedení: s fázou alebo bez fázy.

behaton01

behaton02

UNIVLNKA

Urobte z vášho bývania pokojný prístav obklopený morom Univlniek. Obľúbený tvar a špičková kvalita sú zárukou perfektného výsledku. Betónová zámková dlažba Univlnka je tradičnou voľbou nielen na chodníky, ale tiež príjazdové cesty a parkovanie.

univlnka

Dlažba pre nevidiacich

ABW betónová dlažba pre nevidiacich je súčasťou každého dobrého projektu verejného priestranstva. Svojím premysleným dizajnom zvyšuje samostatnosť nevidiacich a nenarúša estetický dojem z priestoru. Drážky jemne vystupujú nad dlažbu.

pre_nevidiacich

ZATRÁVŇOVACIA dlažba

Betónová zatrávňovacia dlažba ABW je ideálna, ak potrebujete spevniť pojazdnú plochu a zároveň poskytnúť priestor tráve a prírode, aby oživila prostredie. Betón s vysokou pevnosťou umožňuje spevňovanie šikmých svahov a v popredí ponecháva prírodu. Symbióza účelnosti a ekológie je obľúbená a praktická. Zatrávňovacia dlažba je správnou voľbou pre vytvorenie parkoviska pred domom aj pred obchodom.

zatravnovacia