Domov / Stavebný materiál / Stavebná chémia

Stavebná chémia

  • lepidlá
  • malty
  • omietky

basf

 

den_braven

Cementové a sadrové hmoty, lepidlá, stierky

Produkty na lepenie – lepidlá na obklad a dlažbu, flexibilné lepidlá na obklad a dlažbu. Produkty na  škárovanie  a omietky – škárovacie hmoty, štukové omietky,  sadrové omietky. Produkty na lepenie, stierkovanie – lepiace a stierkové hmoty na fasády. Produkty na vystuženie vrstiev pri lepení a stierkovaní – armovacie výstužné tkaniny. Produkty na plošné vyrovnávanie podkladu –  samonivelačné hmoty, dilatačné pásy, príslušenstvo k plošnému vyrovnávaniu. Produkty na opravy  – opravné stierky. Farby a nátery na povrchovú ochranu železobetónových konštrukcií, podlahové nátery.

stierky_sadry

V ponuke máme aj stavebnú chémiu, ktorá obsahuje produkty na penetrovanie a prípravu stavebných podkladov, prímesi do stavebných hmôt a zmesí, nájdete tu výrobky s ochrannými impregnačnými účinkami. Do tejto kategórie výrobkov patria tiež plastifikátory a urýchľovače, nemrznúce prísady, ale aj prostriedky na odstraňovanie a čistenie, alebo prostriedky na likvidáciu plesní.

Penetračné nátery

Penetračné nátery slúžia na  prípravu stavebných podkladov, zjednocujú nasiakavosť, spevňujú ich, slúžia ako mostík pri aplikácii ďalších vrstiev.

penetracne_natery

VODOODPUDIVÉ IMPREGNAČNÉ NÁTERY

Prostriedky na ochranu pórovitých materiálov pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, vnikaním vody, agresívnymi chemikáliami a nečistotami z ovzdušia. Zabraňujú  transportu solí z podkladov. Sú vhodné na betón, tehlu, omietku a ďalšie materiály.

impregnacne_natery

Prísady do betónu

Produkty na zlepšenie spracovateľnosti betónových zmesí, zlepšovanie vlastností cementových hmôt  – plasticitu a vyzrievanie. Zimné prísady do betónu zvyšujú hydratačnú teplotu a urýchľujú počiatočný nárast pevnosti betónu.

chemia_do_betonu

Prísady do mált

Produkty na zlepšenie vlastností mált – plastifikátory, prísady, urýchľovače.

prisady_do_malt

Povrchovo aktívne látky

Špeciálne prostriedky povrchovo aktívnych látok, na čistenie a ošetrovanie, ale aj na znižovanie vlhkosti.

povrchovo_aktivne